AHK پیجر رومیزی تک کلید AHK- TSM 1 پیجر رومیزی تک کلید AHK- TSM 1.. Product #: AHK- TSM 1 based on 0 reviews Regular price: $1,250,000.00 $1,250,000.00 موجود

پیجر رومیزی تک کلید AHK- TSM 1

 

 • آگاهی و رسیدگی به درخواست افراد در کسب و کارهای مختلف تاثیر به سزایی در نظم،سرعت و خدمت رسانی دارد به همین منظور شاسی رومیزی مدل TSM-1 یکی از پرطرفدارترین مدل های سیستم درخواست سرویس به شمار می رود به طوری که فرد در صورت نیاز با فشردن شاسی می تواند یک یا چند فرد دیگر را توسط مچ بند و یا صفحه نمایشگر از درخواست خود مطلع سازد.با استفاده از این شاسی رو میزی و بی سیم در رستوران ها ، سفره خانه ها و کافه ها می توانید گارسون را نزد خود فراخوانی کنید.

  از دیگر کاربردهای آن باید به احضار پرستار توسط بیمار در بیمارستان ها،احضار حراست به داخل فروشگاه،احضار یک کارمند خاص مانند آبدارچی به یک مکان خاص همچنین به استفاده در درمانگاه ها،خانه سالمندان ،ادارات،کارخانجات وهتل ها و تمامی مراکزی که نیاز به اطلاع رسانی داشته باشد اشاره نمود.

  این محصول دارای بدنه ی ضد آب و ضد ضربه بوده و قابلیت استفاده در سطوح مختلف و محیط های مرطوب از ویژگی های آن به شمار می رود.
  سیستم درخواست سرویس مدل شاسی رومیزی TSM-1 در صورت نیاز برای نظم و زیبایی بیشتر می تواند به همراه پایه شاسی در محل مورد نظر نصب گردد.

 • ابعاد

  وزن

  ضد آب

  فرکانس کاری

  فاصله آنتن دهی

  جریان / ولتاژ کاری

 •  

  نظری برای این محصول وجود ندارد.
  یک نظر بنویسید
  بدعالی
  نظر فیسبوک

  فیلتر محصولات بیسیم مجاز

  تولیدکنندگان
  جنس
  وزن
  نحوه بسته شدن
  سازگاری
  ظرفیت
  شدت جریان
  نوع کابل رابط
  طول کابل
  مقاوم در برابر
  برد
  چراغ قوه
  باند فرکانس
  توان و تعداد کانال
  ابعاد (میلیمتر)
  وزن دستگاه
  برد دستگاه
  باطری
  شارژر
  سوکت هندزفری
  چراغ قوه
  صفحه نمایش
  رادیو FM
  آژیر هشدار
  تنظیم کد PL
  منوی تنظیمات
  گارانتی
  ویژگی ها
  مشخصات فنی
  استاندارد ها
  موجودی

  آخرین محصولات